Anna
Executive Director

Solidny partner dla naszych Klientów. Z wykształcenia artysta plastyk, co z powodzeniem potrafi wykorzystać w pracy zawodowej. W zespole dba o dobrą organizację produkcji filmowej i terminowość. Dzięki doświadczeniu zawodowemu z wielu krajów i wrodzonemu optymizmowi znajduje szczęśliwe rozwiązania dla każdej sprawy. Po godzinach najchętniej uczy się kolejnych języków obcych. Uwielbia zwierzęta, szczególnie psy i ... jeże.

Adrian
Operator i fotograf

Autor niezwykłych zdjęć docenianych na niezliczonych polskich i międzynarodowych konkursach. Laureat Grand Press Photo, BZ WBK Press Foto, Sony World Photography Awards, Leica Street Photo. Materiał filmowy tworzony przez Adriana zapada w pamięć i porusza emocje . Zawsze chętny do pomocy miłośnik jazzu i dobrej herbaty.

Maciej
Koordynator postprodukcji i twórca efektów specjalnych.

Laureat zagranicznych konkursów filmowych. Poza niezwykłymi efektami wizualnymi, potrafi tworzyć świetne animacje reklamowe, rysować niebanalne storyboardy i komiksy. Jeśli wymaga tego deadline - pracuje bez spadku formy nawet do godz 10-tej (następnego dnia rano...). Wyjątkowo pozytywna osobowość. Najchętniej odpoczywa na deskorolce lub snowboardzie.

Szymon
Montażysta i reżyser

Najnowsze programy montażowe nie mają przed nim tajemnic. Szymon to wulkan energii – narzuca bardzo szybkie tempo pracy, zachowując przy tym godną podziwu dokładność. Poza montażem, Szymon z sukcesem zajmuje się też reżyserią.
Zawsze świetnie zorganizowany i niezwykle kreatywny. W wolnych chwilach bardzo lubi relaks przy grze w frisbee.

Karolina
Animator

Jej twórczość filmowa była wielokrotnie doceniana na festiwalach polskich i zagranicznych, w tym najbardziej prestiżowych. Filmy animowane Karoliny wyróżniają się bardzo ciekawym, charakterystycznym stylem rysowania, co decyduje o wyjątkowości jej realizacji. Amatorka kawy w nieograniczonej ilości. Nigdy nie rezygnuje z możliwości wspólnego wyjazdu z przyjaciółmi.

Justyna
Animator

Tworzy ciekawe, ekspresyjne animacje z charakterystycznie prowadzoną narracją. Zawsze znajdzie odpowiednią kreskę dla każdej animacji, niezależnie od tego czy jest to film instruktażowy, tzw explainer video czy film promocyjny. Świetnie fotografuje, a jej olbrzymia wiedza z zakresu historii sztuki pomaga znajdować ciekawe pomysły. Odpoczywa jeżdżąc na rolkach - zwykle w towarzystwie innych członków zespołu.

Artur
Animator i scenograf

Laureat międzynarodowych festiwali filmowych. Autor animacji i teledysków wyróżniających się kreatywnością i zdecydowaną kreską. Znawca animacji przestrzennej i chodząca encyklopedia wiedzy filmowej. Imponuje bardzo szeroką wiedzą filmową i szczególnym gustem muzycznym obejmującym jazz i muzykę eksperymentalną. Zawsze pomocny, zaradny, koleżeński i zawsze otwarty na nowe kultury i ludzi.

Patrycja
Kierownik produkcji

Świetnie przygotowuje produkcję filmową i organizuje pracę zespołu na planie. Jest zawsze zmobilizowana i przygotowana na nieprzewidziane komplikacje na planie filmowym. Jej domeną jest porządek i dokładność w działaniu. Patrycja obejrzała (i wciąż ogląda!) nieprawdopodobną ilość filmów, a w przerwach między pracą i oglądaniem filmów robi wyjątkowo dobre gofry.

Marlena
Fotograf, designer

Fotografie Marleny zdobyły uznanie na wielu międzynarodowych konkursach i festiwalach. Poza fotografią, ze względu na posiadane wykształcenie dziennikarskie, biegle posługuje się słowem tworząc atrakcyjne teksty. Marlena jest bardzo wszechstronną Artystką – zajmuje się też projektowaniem. W czasie kiedy nie fotografuje i nie pisze, odpoczywa słuchając elektronicznej muzyki eksperymentalnej.